Referencie zákazníkov na MicroLactin

Tagged With: , ,

Skúsenosti pacientov

Moje prsty sa znovu hýbu

pani Mária, 62 ročná:

Pred 2 rokmi som začala trpieť bolesťami kĺbov, začali mi opúchať prsty na rukách a čo bolo najhoršie nevedela som ich ráno rozhýbať, dokonca som mala problém chytiť aj lyžičku. Po niekoľkých vyšetreniach mi pani doktorka povedala, že mám ochorenie, ktoré sa volá reumatoidná artritída a nasadila mi lieky, ktoré stále musím užívať.

Bolesti kĺbov a stuhnutosť mojich rúk a najmä prstov však neustúpili, dávky liekov sa už nedali zvýšiť, preto mi pani doktorka poradila vyskúšať jeden nový prípravok, ktorý sa volá Microlactin. Keď som prišla do lekárne a dozvedela sa cenu tohto prípravku, najprv som zaváhala, ale potom som sa predsa len rozhodla, že ho vyskúšam, keď mi ho odporučila moja pani doktorka, ku ktorej mám veľkú dôveru.

Začala som ho teda užívať súčasne s liekmi na predpis a po necelých dvoch mesiacoch mi bolesti ustúpili tak, že ich už ani nevnímam a moje prsty sa už ráno hýbu tak, ako kedysi.

Netŕpnu mi ruky

pani Eva, 58 ročná:

Celý život som aktívne pracovala, starala sa aj o rodinu a nemala som žiadne vážnejšie zdravotné problémy. Až pred rokom ma začali trápiť najprv mierne a potom čím ďalej tým silnejšie bolesti pravého ramena a mala som problémy čokoľvek udržať poriadne v rukách.

Lekári mi zistili osteoartrózu a nasadili lieky. Po porade s lekárom som začala užívať aj prípravok Microlactin. Užívam ho podľa návodu a cítim sa oveľa lepšie. Bolesti ramena ustúpili a ruky mi už skoro vôbec netŕpnu.

Aj športovci môžu mať bolesti

pán Dalibor, 59 ročný :

Keď som bol mladý aktívne som športoval a všetky choroby sa mi vyhýbali. Až pred rokom sa  mi zrazu začalo horšie vstávať z postele, vstával som do práce celý ubolený, ako keby ma všetky kĺby boleli dokonca aj ruky som mal stuhnuté.

Spočiatku som si myslel, že to prejde, možno nejaké prechladnutie alebo čosi také. Bolesti kĺbov však neustupovali, kolená boli opuchnuté a ruky stuhnuté ako keby som ich mal v mrazničke.

Navštívil som preto lekára, ktorý mi po vyšetrení nakoniec oznámil, že mám chorobu – reumatoidnú artritídu a budem musieť užívať lieky.

Ako bývalý športovec lieky nemám rád, nuž ale, keď musím, tak musím. Bolesti však neustupovali tak rýchlo ako som očakával, ani prsty na rukách ma tak nepočúvali, preto som dal na radu lekára a začal som užívať prípravok Microlactin.

Postupne mi začali výrazne ustupovať bolesti a stuhnutosť prstov a čo veľmi oceňujem je to, že mi jeho užívanie nespôsobuje žalúdočné ani iné ťažkosti.

Netrápia ma opuchy ani stuhnutosť

pani Viera, 67 ročná,

Už niekoľko rokov trpím ochorením kĺbov, ktoré sa volá osteoartróza. Napriek liečbe, ktorú mám naordinovanú mojim lekárom mi však moje zdravotné ťažkosti neustupujú, často trpím bolesťami, mám opuchnuté kĺby a nedokážem zovrieť dlaň. Preto som hľadala aj inú pomoc okrem naordinovaných liekov.

O mojom trápení  vedel aj môj vnuk, ktorý mi raz priniesol brožúru, kde sa písalo o jednom výživovom doplnku, ktorý sa volá Microlactin. Dočítala som sa, že tento prípravok dokáže významne zmierniť bolesti a opuchy kĺbov a ich stuhnutosť.

Poradila som sa s lekárom či by bol tento prípravok vhodný aj pre mňa a či by mi mohol pomôcť. Po jeho odporúčaní som neváhala a kúpila som si Microlactin v lekárni. Aj keď jeho cena nebola nízka verila som, že mi pomôže. A stalo sa. Bolesti i opuchy sa začali strácať takmer zázrakom a moje predtým stuhnuté prsty ma začali zrazu poslúchať.

Najčítanejšie články

Využite všetky výhody členstva

  • 15% zľavy v našom eshope
  • nad 42,- EUR bez DPH doprava zadarmo
  • narodeninové a meninové extra bonusy
  • akciové vzorky zdarma
  • kvalitné články o zdraví